Настільна лампа Sirius TY 1108B
Фото 15 |
Sirius TY 1108B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sirius TY 1108B
Усі ціни 8 →Лампа настільна Sirius TY 1108B на одну лампочку з прищіпкою (жовта) | 216 грн. |
Лампа настільна Sirius TY 1108B на одну лампочку з прищіпкою (блакитна) | 216 грн. |
Лампа настільна Sirius TY 1108B на одну лампочку з прищіпкою (зелена) | 216 грн. |
Лампа настільна Sirius TY 1108B на одну лампочку з прищіпкою (червона) | 216 грн. |
Лампа настільна Sirius TY 1108B на одну лампочку з прищіпкою (фіолетова) | 216 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →