Кардридер SIYOTEAM SY-T97
SIYOTEAM SY-T97 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SIYOTEAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SIYOTEAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SIYOTEAM SY-T97
Card Reader внешний Siyoteam SY-T97/T18 USB 2.0 MicroSD | 147 грн. |
Картридер внешний Siyoteam SY-T97 (SY-T18) USB 2.0 (MicroSD) | 150 грн. |
Card Reader внешний Siyoteam SY-T97/T18 USB 2.0 MicroSD | 119 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →