Action камера SJCAM A30
Відео 1Фото 7 |
Екшн-камеру марки SJCAM можна віднести до рішень на стику середнього і просунутого класу. Головною фішкою моделі є роздільна конструкція: так маленький виносний блок з об'єктом тут з'єднаний проводом з базою, де знаходиться великий 4-дюймовий сенсорний екран і знімний акумулятор. Такий форм-фактор добре підходить не тільки для зйомки екстремальних пригод, але і для інших цілей, включаючи роботу поліцейських, рятувальників, військових і т.д.
Action камера SJCAM A30 отримала 12-мегапіксельний сенсор і 135-градусний ширококутний об'єктив. Крім цього для запису в умовах дефіциту світла передбачена і LED-підсвічування. В результаті є режим нічної зйомки, а також підтримка дозволу 1920x1080 пікселів при 30 к/с і 1280x720 — при 60 к/с. Ще тут передбачений мікрофон для фіксації аудіо, підтримується серійна фотозйомка. Модель володіє базовим захистом від пилу і вологи (клас IP64), тобто не злякається дощу або бризок води. Додатковою перевагою виступає ємний акумулятор на 5500 маг, що забезпечує до 9 годин безперервної роботи. Зберігати відео можна на карті пам'яті (слот на 128 ГБ), а для його передачі на зовнішні пристрої є модуль Wi-Fi 4 і порт USB-C.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM A30
Экшн-камера SJcam A30 Body Black | 12 351 грн. |
Екшн-камера SJCAM A30 Body Cam Czarna (0000004383) | 12 054 грн. |
SJCAM A30 Body Cam Czarna (0000004383) | 12 348 грн. |
Action камера роздільного типу SJCAM A30 водонепроникна для нічного зніман | 9 762 грн. |
Экшн-камера SJcam A30 Black (0000004383) | 12 351 грн. |