Action камера Akaso Brave 7
Відео 39Фото 4 |
Компактна та порівняно недорога action-камера середнього класу з ширококутною оптикою, двома екранами, ефективною цифровою стабілізацією, підтримкою зйомки відео UltraHD/4K-дозвіл та великим набором різних кріплень. Призначена для створення якісних фото/відеоматеріалів аматорського рівня при зйомці у русі та складних зовнішніх умовах (бризки води, вібрація, удари). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на відеографів-аматорів, які бажають придбати камеру здатну сфотографувати найбільш захоплюючі та динамічні моменти екстремальних пригод (маунтінбайкінг, даунхілл, парашутний спорт, сплав по річці, полювання та багато іншого).
Також може застосовуватися для запису звичайних побутових відеороликів, travel-податків, room-турів та інших блогерських проєктів базового рівня. Action-камера Akaso Brave 7 обладнана ширококутним об'єктивом з фіксованим фокусом та великою глибиною різкості. Також варто згадати великий набір пристосувань для кріплення на шоломі або голові оператора, кермі велосипеда чи мотоцикла, лобовому склі автомобіля, крилах літака, корпусі дрону та інших предметах. Зв'язування CMOS-матриці Sony IMX458 з продуктивним процесором HiSilicon Hi3559 V200 дозволяє записувати відео з роздільною здатністю до 3840x2160 при 30 к/с. Кут охоплення можна міняти від 70 до 170 °.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akaso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akaso.
Купити Akaso Brave 7
Усі ціни 11 →Экшн-камера AKASO Brave 7 4K | 6 999 грн. |
Екшн-камера Akaso Kamera Sportowa Brave 7 (BRAVE7) | 6 355 грн. |
AKASO Brave 7 4K | 7 999 грн. |
AKASO Brave 7 4K Brave74K | 7 999 грн. |
Екшн-камера AKASO Brave 7 4K | 7 999 грн. |