Action камера SJCAM C200
Відео 35Фото 20 |
Виконана в компактному вертикальному форм-факторі екшн-камера бренду SJCAM відноситься до рішень середнього цінового сегмента. У фірмовій лінійці модель є старшою версією бюджетної C100. Тут є 16-мегапіксельний сенсор, 154-градусний об'єктив і якісна стабілізація (6-осьовий гіроскоп), що дозволяє нівелювати вібрації під час зйомки. Action камера SJCAM C200 підходить для запису відео в дозволі 1080p або 2880x2160 точок, відповідно зі швидкістю до 60 або 30 к/с.
менше деталізованих форматах можлива і більш швидкісна зйомка, включаючи slow-mo з 240 кадрами при 720p. З інших доступних режимів варто виділити серійну фотозйомку, нічну зйомку, автоматичний поворот, можливість роботи як веб-камери. Невеликий корпус моделі добре захищений від вологи і пилу (клас IP68), тому навіть без комплектного захисного боксу з нею можна знімати під водою (до 5 метрів), а ним — занурюватися на 40-метрову глибину. Крім цього в комплект поставки входить плоске і зігнуте кріплення, кліпса, кріпильна рамка. З інших фішок оснащення варто виділити модуль Wi-Fi, порт USB-C, знімний акумулятор на 1200 маг і 128 ГБ пам'яті для зберігання роликів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM C200
Екшн-камера SJcam C200 Black SJ160820 | 5 317 грн. |
Фотоапарат SJCAM C200 (SJ160820) SJ160820 | 5 310 грн. |
Экшн-камера SJcam C200 Black | 5 313 грн. |
Экшн-камера SJcam C200 White | 5 645 грн. |
Екшн-камера SJcam C200 Black | 5 307 грн. |