Action камера SJCAM SJ8 Dual
Відео 26Фото 12 |
Легка багатофункціональна водонепроникна action-камера з якісним сенсором, двома екранами (основний 2,33'' сенсорний + фронтальний 1,3' звичайний) та цифровою стабілізацією зображення. Є продуктом середньої цінової категорії 2022 року, призначене для відеозапису або онлайн-стрімінгу подій у несприятливих зовнішніх умовах (тряска, удари, бризки води). Крім цього, може застосовуватися для запису звичайних побутових відеороликів, відігравати роль автомобільного відеореєстратора або HD-вебкамери.
Action-камера SJCAM SJ8 Dual обладнана надширококутним об'єктивом типу фікс-фокус із великою глибиною різкості. Така конструкція при постійному фокусуванні на гіперфокальну відстань дозволяє відмовитися від автофокусу, чутливого до трясіння та ударів, а велике поле зору об'єктиву (170 ° по діагоналі) не вимагає точного кадрування та наявності видошукача. Автоматичне керування експозицією та відсутність налаштувань об'єктиву дозволяє камері працювати в режимі, що не обслуговується, не відволікаючи оператора від дійсно важливих подій. Завдяки зв'язці чутливої CMOS-матриці Sony IMX335 (1/2.8") з продуктивним процесором Novatek ця модель може захоплювати відео з реальною роздільною здатністю 3840х2160 при 30 к / с ефективною компресією за алгоритмом Н.264 / 265. Цього цілком достатньо для Youtube-виде а також персональний архів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ8 Dual
Усі ціни 24 →Экшн-камера SJCAM SJ8 Dual Screen | 3 799 грн. |
Экшн камера Sjcam SJ8 Dual Screen | 3 867 грн. |
Екшн камера Sjcam SJ8 Dual Screen | 3 867 грн. |
SJCAM SJ8 Dual Screen SJ8-Dual-Screen | 3 799 грн. |
Камера SJCAM SJ8 Dual Screen Black | 3 799 грн. |