Action камера SJCAM SJ4000
Відео 60Фото 12 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ4000
Усі ціни 41 →Экшн-камера SJCAM SJ4000 (Yellow) | 2 199 грн. |
Екшн-камера SJCAM SJ4000 v2.0 Black | 2 249 грн. |
Экшн камера Sjcam SJ4000 Black | 2 289 грн. |
Екшн камера Sjcam SJ4000 Black | 2 289 грн. |
SJCAM SJ4000 Black | 2 249 грн. |
1 3 11 16 |
використовував як відеореєстратор у машині, на сонці корпус деформувався, батарея розбухла, використовувати далі стало неможливо, дешева китайщина якість зйомки вдень якість матеріалів Andriy FL: користуюся SJCAM SJ4000 більше року |
хороша ціна гірше немає-сонце.вечір.ніч.звук.зарядки мало. щойно купив(ла) SJCAM SJ4000 рекомендую не купувати |
Камера для пригод
Щоб пам'ять про ваш велосипедному пригоді залишилася на все життя, свою поїздку можна зафіксувати на екшн-камеру SJCAM SJ4000. Камера має зручне кріплення. З його допомогою можна легко помістити на кермо велосипеда або навіть байка. Шарнір легко обертається, а значить можна знімати об'єкти навколо себе.
Функціонал пристрою
Камера здатна записувати якісне відео у форматах WVGA, HD і FullHD. На жаль, в форматі ultraHD (або як його прийнято називати 4К) екшн-камера знімати не може, але за такі гроші в принципі і не повинна. Матриця камери дозволу 12 мегапікселів і кут захоплення об'єктів 170 градусів. За усунення перешкод під час зйомки відповідає система стабілізації зображення, завдяки якій відео записується більш плавно без різких ривків. Якщо ви захочете всю прогулянку за день вмістити в трихвилинному ролику, то в цьому вам допоможе функція Time Lapse, яка дозволяє прискорити рух об'єктів у змонтованому камерою відео.
«Залізо» екшн-камери
Величезною перевагою даної екшн-камери, на відміну від тієї ж Xiomi Yi, є наявність 1,5-дюймового дисплея, що дозволяє переглядати фото та відео відразу після зйомки. Також на ньому відображаються функції налаштування відео і інші опції камери. Працює пристрій від акумулятора ємністю 900 mAh, який дозволяє записувати відео тривалістю близько 60 хвилин. Щоб записати більш довгий відео, потрібно підключати зовнішній акумулятор, що не зовсім зручно.
Водоплавна камера
У комплекті крім екшн-камери SJCAM SJ4000 є водонепроникний бокс, який дозволяє використовувати її в дощ і навіть під водою під час плавання. Маса самої камери без боксу складає всього лише 59 грам.
- Модель SJ4000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 Plus — Wi-Fi, Ultra HD 2K, 120 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 Air — Wi-Fi, Quad HD+, 120 кадрів/с, 16 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ5000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 14 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ5000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 14 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ5000 Plus — Wi-Fi, FullHD, 240 кадрів/с, 16.3 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ5000x Elite — Wi-Fi, UltraHD, 240 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 2"