Action камера SJCAM SJ10 Pro Dual
Відео 6Фото 7 |
Одна з топових моделей захищених action-камер 2023 від відомого китайського виробника. Орієнтована на любителів екстремальної фото/відеозйомки високої роздільної здатності, які не бажають або не мають можливості купувати більш дорогі камери PRO-рівня. Є продуктом середньої цінової категорії 2023 року, призначений для якісної реєстрації подій у несприятливих зовнішніх умовах. Водонепроникний корпус дає можливість знімати під водою без захисного боксу на глибині до 10 м, а комплектний бокс збільшує межу до 30 м.
Action-камера SJCAM SJ10 Pro Dual обладнана двома екранами (фронтальний + тиловий) і підтримує фірмову технологію стабілізації Gyro Supersmooth. рівні плавні відеоролики без тремтіння та трясіння навіть під час руху при зйомці з рук. Також може використовуватися для запису звичайних відеороликів, відігравати роль відеореєстратора або веб-камери. Надширококутний об'єктив типу фікс-фокус із великою глибиною різкості забезпечує поле зору до 160°, а отже не вимагає точного кадрування та дозволяє працювати без видошукача. Автоматичне керування експозицією та відсутність налаштувань об'єктиву дозволяє працювати в режимі, що не обслуговується, не відволікаючи оператора від важливих подій.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ10 Pro Dual
Усі ціни 9 →Экшн-камера SJCAM SJ10 Pro DUAL-SCREEN SJ10PRO DUAL-SCREEN | 8 299 грн. |
Екшн камера Sjcam SJ10 Pro DUAL-SCREEN | 8 299 грн. |
Экшн камера Sjcam SJ10 Pro DUAL-SCREEN | 8 299 грн. |
Экшн-камера SJCAM SJ10 Pro DUAL-SCREEN SJ10PRO DUAL-SCREEN | 8 299 грн. |
Екшн-камера Sjcam Sj10 Pro Dual Screen | 8 651 грн. |