Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Туристичні меблі   /   SKIF

Стіл SKIF Outdoor Compact I (ZF-D001)

Фото - Туристичні меблі SKIF Outdoor Compact I
SKIF Outdoor Compact I
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
20 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Розміри (в розкладеному)
60х40х25.5 см
Розміри (в складеному)
63х42х3.5 см
Вага
1.37 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Маркування виробника
ZF-D001

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.

Купити SKIF Outdoor Compact I

Усі ціни 43 →

Розкладний стіл Skif Outdoor Compact I ZF-D001

Skif Outdoor Compact I — легкий і компактний розкладний кемпінговий стіл стане прекрасним вибором для сучасних людей, що відд... щеають перевагу комфортному відпочинку на природі.Стільниця представляє собою ламіновану плиту з МДФ — невибагливого у доглягі матеріалу.Каркас виконаний з алюмінієвих трубок, здатних витримувати великі навантаження.Такий стіл не займе багато місця в багажнику
Fonariki.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
756 грн.

Стіл розкладний Skif Outdoor Compact II Чорний

Skif Outdoor Compact II — суперлегкий складаний стіл, який стане незамінним атрибутом для комфортного відпочинку на природі.... щеМодель має елементарну конструкцію, завдяки чому встановлення не займе багато часу. Стільниця складається з двох ламінованих МДФ-плит — невибагливого у догляді матеріалу. Каркас виконаний з алюмінієвих трубок, які забезпечують оптимальну вагу і міцність. Незначні габарити столу в складеному вигляді дозволяють зберігати його в будь-якому будинку, а також він не займе багато місця в багажнику автомобіля при транспортуванні. Крім використання на природі, Skif Outdoor Compact II також може використовуватися як додаткові гостьові меблі.
Sportturist.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
943 грн.

Стол раскладной Skif Outdoor Compact I ZF-D001

Стол раскладной Skif Outdoor Comfort I ZF-D001 - легкий и компактный раскладной кемпинговый стол станет прекрасным выбором дл... щея современных людей, предпочитающих комфортный отдых на природе.
Rybalka.shopЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Стіл розкладний Skif Outdoor Compact II Чорний

Skif Outdoor Compact II — суперлегкий складаний стіл, який стане незамінним атрибутом для комфортного відпочинку на природі... ще. Модель має елементарну конструкцію, завдяки чому встановлення не займе багато часу. Стільниця складається з двох ламінованих МДФ-плит — невибагливого у догляді матеріалу. Каркас виконаний з алюмінієвих трубок, які забезпечують оптимальну вагу і міцність.
Sportorg.com.uaЗ нами 4 роки
(Харків)
Поскаржитись
968 грн.

Стіл розкладний Skif Outdoor Compact IV (PN00200)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
1 840 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на SKIF Outdoor Compact I

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна