Табурет SKIF Outdoor Steel Cramb M
Фото 16 |
SKIF Outdoor Steel Cramb M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Outdoor Steel Cramb M
Усі ціни 54 →Стул раскладной Skif Outdoor Steel Cramb M blue (MT-008BL) | 406 грн. |
Стул складной Skif Outdoor Steel Cramb M Blue (MT-008BL) MT-008BL | 406 грн. |
Стілець складаний Skif Outdoor Steel Cramb M Blue (MT-008BL) MT-008BL | 406 грн. |
Skif Outdoor Skif Outdoor Steel Cramb M Blue (MT-008BL) Skif Outdoor Steel | 406 грн. |
SKIF Outdoor Cramb M blue (3890198) MT-008BL | 439 грн. |
ще 20 пропозицій
Кількість секцій: 8 шт.
Діаметр трубок каркаса: 17 мм.
Тканина Oxford 600.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →