Табурет SKIF Outdoor Steel Cramb L
Фото 16 |
SKIF Outdoor Steel Cramb L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Outdoor Steel Cramb L
Усі ціни 45 →Стул раскладной Skif Outdoor Steel Cramb L blue (MT-009BL) | 504 грн. |
Стул складной Skif Outdoor Steel Cramb L Blue (MT-009BL) MT-009BL | 507 грн. |
Стілець складаний Skif Outdoor Steel Cramb L Blue (MT-009BL) MT-009BL | 504 грн. |
Skif Outdoor Skif Outdoor Steel Cramb L Orange (MT-009OR) Skif Outdoor Ste | 504 грн. |
Стул раскладной Skif Outdoor Steel Cramb MT-009BL blue | 492 грн. |
ще 20 пропозицій
Кількість секцій: 8 шт.
Діаметр трубок каркаса: 17 мм.
Тканина Oxford 600.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →