Лопата SKIF Plus Mouse 2
Фото 3 |
SKIF Plus Mouse 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Mouse 2
Усі ціни 19 →Лопата-мультитул Skif Plus D01-32 (380 мм, 5 функций) 223-1102 | 599 грн. |
Лопата Skif Plus Mouse 2 | 599 грн. |
Skif Лопата SKIF Plus Mouse 2 D01-32 | 599 грн. |
Тактическая лопата Skif Plus Mouse 2 (D01-32x) D01-32x | 584 грн. |
Тактична лопата Skif Plus Mouse 2 (D01-32x) D01-32x | 599 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →