Лопата 2E Fox One Black (2E-TFS-BK)
Відео 1Фото 7 |
2E Fox One Black (2E-TFS-BK) |
|
Максимальне навантаження 136 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Fox One Black (2E-TFS-BK)
Усі ціни 16 →2E Fox One Black складна, 59 см, 1.1 кг (2E-TFS-BK) | 699 грн. |
2E Fox One Black складна, 59 см, 1.1 кг (2E-TFS-BK) | 699 грн. |
Лопата саперна 2E Fox One Black 2E-TFS-BK | 699 грн. |
Тактична лопата 2E Fox One Black (2E-TFS-BK) 2E-TFS-BK | 699 грн. |
2E Fox One Black 2E-TFS-BK | 699 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →