Лопата Master Tool 14-6281
Фото 4 |
Master Tool 14-6281 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6281
Усі ціни 9 →Лопата штыковая саперная MASTERTOOL складная (14-6281) | 503 грн. |
Лопата складна саперна Mastertool 460х160х110 мм (14-6281) | 503 грн. |
Лопата саперна MasterTool GM 120*160*460 мм складана (14-6281) | 503 грн. |
Лопата саперна MASTERTOOL 110х160х460 мм, складана з чохлом (14-6281) | 528 грн. |
Лопата саперна MASTERTOOL 110х160х460 мм складана з чохлом 14-6281 | 425 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →