Телевізор Skyworth 32S6 AI 32 "
Відео 2Фото 9 |
Skyworth 32S6 AI 32 "
Екран:32 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц, Direct LED
Картинка:HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Skyworth 32S6 AI 32 "
Усі ціни 6 →Телевізор Skyworth 32S6G AI | 8 999 грн. |
Телевізор Skyworth 32S6 AI | 9 242 грн. |
Skyworth 32S6G АІ 32S6GАІ | 8 999 грн. |
Телевізор Skyworth 32S6G АІ | 8 999 грн. |
Телевізор Skyworth 32S6 AI | 8 299 грн. |
Skyworth 32S6 AI 32S6AI | 8 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →