Настінне кріплення Gembird WM-55ST-02
Фото 8 |
Gembird WM-55ST-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-55ST-02
Усі ціни 17 →Gembird WM-55ST-02 | 1 196 грн. |
Кронштейн для ТБ Gembird (WM-55ST-02) | 1 163 грн. |
Кронштейн Gembird WM-55ST-02 | 1 449 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-55ST-02 | 1 449 грн. |
Настенный поворотный кронштейн 32” – 55” (до 30 кг) WM-55ST-02 | 1 005 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →