Домофон Slinex SL-10IPTHD
Фото 12 |
Slinex SL-10IPTHD |
|
Підтримує AHD панелі та камери до 2 МП.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Slinex SL-10IPTHD
Усі ціни 6 →Відеодомофон SL-10IPTHD SILVER+WHITE Slinex | 15 970 грн. |
IP-відеодомофон 10" Slinex SL-10IPTHD silver+white | 15 970 грн. |
Відеодомофон Slinex SL-10IPTHD Silver White SL-10IPTHDW | 15 970 грн. |
Slinex Видеодомофон SL-10IPTHD Silver White (JN63SL-10IPTHDW) SL-10IPTHDW | 16 999 грн. |
IP-відеореєстратор Slinex SL-10IPTHD (silver + black) | 13 600 грн. |
IP-відеодомофон 10" Slinex SL-10IPTHD silver+black | 15 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →