Домофон NeoLight Mezzo HD WF
Відео 3Фото 8 |
NeoLight Mezzo HD WF |
|
Підтримує 4 джерела відеосигналу, тобто можна використовувати різні комбінації підключених панелей та камер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight Mezzo HD WF
Усі ціни 59 →NeoLight Mezzo Hd Wf White | 14 493 грн. |
NeoLight Mezzo Hd Wf White | 14 493 грн. |
Відеодомофон Neolight MEZZO HD WF з Wi-Fi з детектором руху і записом віде | 14 130 грн. |
10ти дюймовый Full HD сенсорный видеодомофон с WiFi LAN и возможностью про | 13 528 грн. |
Комплект MEZZO HD WF BLACK/SOLO FHD GRAPHITE Neolight | 16 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →