Домофон Dahua VTH5321GB-W (DHI-VTH5321GB-W)
Відео 2Фото 6 |
Dahua VTH5321GB-W білий чорний |
|
Домофон працює під управління операційної системи Android 8.1. Інтерфейси підключення Ethernet (RJ45) і Wi-Fi. Підтримка PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua VTH5321GB-W
Усі ціни 18 →IP-відеодомофон з Wi-Fi 7" Dahua DHI-VTH5321GB-W | 9 945 грн. |
IP видеодомофон Dahua DHI-VTH5321GB-W | 9 946 грн. |
IP відеодомофон Dahua DHI-VTH5321GB-W | 10 200 грн. |
DAHUA Technology DHI-VTH5321GB-W | 8 090 грн. |
Dahua Technology DHI-VTH5321GB-W | 9 946 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua VTH5321GB-W
Ціни на Dahua VTH5321GB-W |
---|---|---|---|---|
Dahua VTH5321GW-W | від 9 294 грн. | 25 пропозицій | ||
Dahua VTH5321GB-W | від 8 090 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →