Домофон Dahua VTH5321GW-W
Відео 2Фото 7 |
Dahua VTH5321GW-W білий чорний |
|
Домофон працює під керуванням операційної системи Android 8.1. Інтерфейси підключення Ethernet (RJ45) та Wi-Fi. Підтримка PoE. 1x RS-485.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua VTH5321GW-W
Усі ціни 24 →Dahua з операційною системою Android DHI-VTH5321GW-W | 10 200 грн. |
Dahua с операционной системой Android DHI-VTH5321GW-W | 10 200 грн. |
IP-відеодомофон з Wi-Fi 7" Dahua DHI-VTH5321GW-W | 10 200 грн. |
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5321GW-W | 10 200 грн. |
IP видеодомофон Dahua DHI-VTH5321GW-W | 10 200 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dahua VTH5321GW-W
Ціни на Dahua VTH5321GW-W |
---|---|---|---|---|
Dahua VTH5321GW-W | від 9 294 грн. | 25 пропозицій | ||
Dahua VTH5321GB-W | від 8 090 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →