Гіроборд SmartWay U8 Allroad New II
Фото 34 |
SmartWay U8 Allroad New II
Діаметр коліс(а):10.5 "
Максимальне навантаження:150 кг
Максимальна швидкість:до 25 км/год
Запас ходу:до 30 км
Вага пристрою:13.5 кг
Програма для смартфона.
Всі характеристики
Купити SmartWay U8 Allroad New II
Усі ціни 8 →Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New II + App 10.5" (Blue Fire) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New II + App 10.5" (Mercury) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New II + App 10.5" (Sakura) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New II + App 10.5" (Tropic) | 5 189 грн. |
Гироскутер SMARTWAY U8 Allroad New II + App 10.5" (Anime) | 5 189 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →