Кавоварка Smeg EGF03RDEU червоний
Фото 8 |
Smeg EGF03RDEU червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg EGF03RDEU червоний
Усі ціни 9 →Кавоварка Smeg EGF03RDEU | 37 740 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Smeg EGF03RDEU | 35 879 грн. |
Кавоварка Smeg EGF03RDEU | 37 103 грн. |
Рожкова кавоварка еспресо SMEG EGF03RDEU DCF02RDEU | 36 720 грн. |
Smeg EGF03RDEU | 29 880 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Smeg EGF03RDEU
Ціни на Smeg EGF03RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg EGF03WHEU білий | від 28 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Smeg EGF03PGEU зелений | від 30 960 грн. | 7 пропозицій | ||
Smeg EGF03PBEU синій | від 29 880 грн. | 7 пропозицій | ||
Smeg EGF03CREU слонова кістка | від 28 679 грн. | 8 пропозицій | ||
Smeg EGF03RDEU червоний | від 29 880 грн. | 9 пропозицій | ||
Smeg EGF03BLEU чорний | від 28 679 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →