Каструля Maestro Classic MR3515-22
Фото 5 |
Maestro Classic MR3515-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3515-22
Усі ціни 16 →Каструля Maestro 22 см 4.9 л (3515-22-MR) | 756 грн. |
Кастрюля Maestro 22 см 4.9 л (3515-22-MR) | 743 грн. |
Maestro MR-3515-22 | 911 грн. |
Maestro 3515-22-MR | 692 грн. |
Каструля Maestro MR-3515-22 22 см 4.9 л | 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3515-22
Ціни на Maestro Classic MR3515-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3515-16 | від 454 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3515-18 | від 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3515-20 | від 559 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro Classic MR3515-22 | від 692 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Classic MR3515-24 | від 711 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →