Сковорідка Benson BN-576 28 см
Фото 3 |
Benson BN-576 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-576 28 см
Сковорода антипригарне Гранітне покриття з кришкою 28 см BN-576 | 850 грн. |
Сковорода 28*5.2 см Benson з кришкою та гранітним покриттям BN-576 | 780 грн. |
Сковорода Benson BN-576 (28см) | 981 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-576 з антипригарним покриттям 28 x 5.2 см | 796 грн. |
Модификації Benson BN-576
Ціни на Benson BN-576 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-574 24 см | від 675 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-575 26 см | від 737 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-576 28 см | від 780 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →