Кухарський набір Bohmann BH-7678
Фото 3 |
Bohmann BH-7678 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-7678
Усі ціни 18 →Bohmann BH 7678 | 794 грн. |
Кухонний набір Набір кухонного приладдя Bohmann 12 предметів (7678-BH) | 769 грн. |
Кухонный набор Набор кухонных принадлежностей Bohmann 12 предметов (7678-B | 754 грн. |
Bohmann BH 7678 | 794 грн. |
Набор кухонных принадлежностей Bohmann 12 пр 7678-BH | 826 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →