Сковорідка Krauzer Gray Titan 77103 26 см
Фото 4 |
Krauzer Gray Titan 77103 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauzer Gray Titan 77103
Ціни на Krauzer Gray Titan 77103 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Gray Titan 77101 20 см | від 489 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauzer Gray Titan 77102 24 см | від 635 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauzer Gray Titan 77103 26 см | від 715 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauzer Gray Titan 77104 28 см | від 809 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →