Морозильний лар Smith&Brown SFCF-402-WF3 371 л
Фото 8 |
Smith&Brown SFCF-402-WF3 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smith&Brown 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smith&Brown.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smith&Brown SFCF-402-WF3 371 л
Smith&Brown SFCF-402-WF3 | 16 240 грн. |
Smith&Brown SFCF-402-WF3 | 16 646 грн. |
Smith&Brown SFCF-402-WF3 | 17 052 грн. |
Smith&Brown SFCF-402-WF3 | 22 796 грн. |
Модификації Smith&Brown SFCF-402-WF3
Ціни на Smith&Brown SFCF-402-WF3 |
---|---|---|---|---|
Smith&Brown SFCF-202-WF3 198 л | від 12 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Smith&Brown SFCF-252-WF3 246 л | від 15 785 грн. | 2 пропозиції | ||
Smith&Brown SFCF-302-WF3 287 л | від 12 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Smith&Brown SFCF-402-WF3 371 л | від 16 240 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →