Навушники
SMS Audio Street by 50 On-Ear Wired
Відео 2Фото 34 |
SMS Audio Street by 50 On-Ear Wired |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMS Audio Street by 50 On-Ear Wired
Навушники SMS Audio STREET by 50 Wired On-Ear Black (SMS-ONWD-BLK) | 6 399 грн. |
SMS Audio Wired Street by 50 Cent On-Ear Black SMS-ONWD-BLK | 6 699 грн. |
Навушники з мікрофоном Sms Audio Street by 50 Wired On-Ear Black | 6 370 грн. |
Наушники SMS Audio STREET by 50 Wired On-Ear Black (SMS-ONWD-BLK) | 6 257 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників SMS Audio Street by 50 On-Ear Wired:
- Створені спільно з музикантом Curtis "50 Cent" Джексон
- Чохол для перенесення в комплекті
- Galactic Empire — чорні, з червоною емблемою Галактичної Імперії
- Rebel Alliance — сріблясті з помаранчевим, з емблемою Повстанського альянсу
- Boba Fett — зелені з червоним, з емблемою мандалорианской
- Stormtrooper — білі з чорним, з малюнком шолома імперського штурмовика
РекомендуємоПорівняти в таблиці →