Плита Snaige SNFGE-56W білий
Фото 4 |
Snaige SNFGE-56W білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snaige SNFGE-56W білий
Усі ціни 6 →Плита комбінована Snaige SNFGE-56W | 10 280 грн. |
SNFGE-56W Плита газоелектрична snaige | 9 953 грн. |
Комбінована плита Snaige SNFGE-56W | 9 516 грн. |
Snaige SNFGE-56W | 9 989 грн. |
Плита кухонная Snaige SNFGE-56W | 10 287 грн. |
Плита комбінована SNAIGE SNFGE-56W | 9 989 грн. |
Модификації Snaige SNFGE-56W
Ціни на Snaige SNFGE-56W |
---|---|---|---|---|
Snaige SNFGE-56W білий | від 9 516 грн. | 6 пропозицій | ||
Snaige SNFGE-56BR коричневий | від 9 625 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →