Плита Snaige SNFG-50BL чорний
Фото 5 |
Snaige SNFG-50BL чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snaige SNFG-50BL чорний
Газова плита Snaige SNFG-50BL | 8 884 грн. |
SNFG-50BL Плита газова snaige | 9 292 грн. |
Плита кухонная Snaige SNFG-50BL | 9 598 грн. |
Snaige SNFG-50BL | 9 599 грн. |
Модификації Snaige SNFG-50BL
Ціни на Snaige SNFG-50BL |
---|---|---|---|---|
Snaige SNFG-50W білий | від 8 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Snaige SNFG-50BR коричневий | від 8 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Snaige SNFG-50BL чорний | від 8 884 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →