Сушарка для білизни SNB 92108
Фото 11 |
SNB 92108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SNB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SNB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SNB 92108
Сушарка для білизни SNB 1.7 м на 5 прутків 92108 | 1 011 грн. |
Сушарка стельова для білизни SNB 5 мотузок 1.7 м (92108snb) | 1 150 грн. |
Сушарка стельова для білизни SNB 5 мотузок 1.7 м (92108) | 1 092 грн. |
Сушарка стельова для білизни 1.70 м 5 мотузок 92108 SNB | 1 051 грн. |
Модификації SNB 92108
Ціни на SNB 92108 |
---|---|---|---|---|
SNB 92103 | від 525 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92104 | від 906 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92105 | від 917 грн. | 3 пропозиції | ||
SNB 92106 | від 955 грн. | 3 пропозиції | ||
SNB 92107 | від 983 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92108 | від 1 011 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92109 | від 1 033 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92120 | від 1 072 грн. | 4 пропозиції | ||
SNB 92121 | від 1 099 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →