ДБЖ Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА
Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Socomec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Socomec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА
ИБП Socomec Netys 1000 (NPE-1000-LCD) NPE-1000-LCD | 8 933 грн. |
Socomec UPS NETYS PE 1000 VA (NPE1000LCD) | 8 736 грн. |
ДБЖ Socomec Netys 1000 (NPE-1000-LCD) NPE-1000-LCD | 8 937 грн. |
ДБЖ Socomec Netys 1000 (NPE-1000-LCD) | 8 927 грн. |
Відеоогляди