ДБЖ APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 ВА
Фото 6 |
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 ВА
Усі ціни 39 →APC APC Back-UPS BX1200MI | 8 733 грн. |
ДБЖ Back-UPS 650W/1200VA,L-I,AVR,USB,6xIEC BX1200MI (BX1200MI) | 8 543 грн. |
Apc Back-UPS 1200VA, Iec (BX1200MI) | 9 203 грн. |
APC BX1200MI | 8 528 грн. |
Apc Back-UPS 1200VA, Iec (BX1200MI) | 8 992 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Back-UPS 1200VA BX1200MI
Ціни на APC Back-UPS 1200VA BX1200MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI 750 ВА | від 5 041 грн. | 42 пропозиції | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI 950 ВА | від 5 993 грн. | 39 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 ВА | від 6 846 грн. | 40 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI 1600 ВА | від 9 560 грн. | 31 пропозиція | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 ВА | від 12 013 грн. | 6 пропозицій |