Похідний ніж SOG Escape FL
Відео 3 |
SOG Escape FL |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Escape FL
Усі ціни 7 →Нож SOG Escape FL (14-52-01-57) | 1 365 грн. |
Розкладний ніж SOG Escape FL, Carbon/Graphite SOG 14-52-01-57 | 1 365 грн. |
Кишеньковий ніж SOG Escape FL 14-52-01-57 | 1 365 грн. |
Ніж складний SOG Escape FL carbon/graphite сірий | 1 365 грн. |
Ніж SOG Escape FL (1033-SOG 14-52-01-57) | 1 365 грн. |
Розкладний ніж SOG Escape FL, Carbon/Graphite ( SOG 14-52-01-57) | 1 365 грн. |
Складаний ніж SOG Escape FL Сріблястий | 1 365 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →