Машинка для стрижки Sogo CPE-SS-3455-S
Sogo CPE-SS-3455-S сріблястий чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo CPE-SS-3455-S
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки SOGO CPE-SS-3455-S | 641 грн. |
Машинка для стрижкии Sogo CPE-SS-3455 Black SS-3455 black | 509 грн. |
Машинка для стрижки SOGO CPE-SS-3455-S | 770 грн. |
Машинка для стрижкии Sogo CPE-SS-3455-S Silver SS-3455 S silver | 479 грн. |
Машинка для стрижки волосся SOGO CPE-SS-3455-Silver | 647 грн. |
Машинка для стрижки SOGO CPE-SS-3455-S | 505 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sogo CPE-SS-3455-S
Ціни на Sogo CPE-SS-3455-S |
---|---|---|---|---|
Sogo CPE-SS-3455-S | від 479 грн. | 6 пропозицій | ||
Sogo CPE-SS-3455 | від 555 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →