Машинка для стрижки Promotec PM-352
Фото 3 |
Promotec PM-352 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-352
Машинка для стрижки волосся з акумулятором Promotec PM 352 на 2 насадки Че | 534 грн. |
Машинка для стрижки Promotec PM-352 зі знімними насадками бездротова акуму | 519 грн. |
Машинка для стрижки Promotec PM-352 зі знімними насадками бездротова акуму | 570 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з насадками PM 352 | 460 грн. |
Бездротова Машинка для стрижки Волосся Promotec Pm 352(OLS092) | 580 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →