ДБЖ SolarX SX-NB2000T/01 2000 ВА
Фото 6 |
SolarX SX-NB2000T/01 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SolarX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SolarX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SolarX SX-NB2000T/01
Ціни на SolarX SX-NB2000T/01 |
---|---|---|---|---|
SolarX SX-NB1000T/01 1000 ВА | від 11 274 грн. | 1 пропозиція | ||
SolarX SX-NB2000T/01 2000 ВА | від 19 066 грн. | 1 пропозиція | ||
SolarX SX-NB3000T/01 3000 ВА | від 19 815 грн. | 1 пропозиція |