Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-MIXVENT TD-1300/250
Відео 1Фото 2 | від 18 573 до 23 772 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:250 мм Продуктивність:1300 м³/год Шум:43 дБ Функції:пульт ДУ |
Модифікації Soler&Palau TD-MIXVENT 12
Характеристики
Soler&Palau TD-1300/250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau TD-1300/250:
- Споживання струму — 0.8 A
- Вага — 9.4 кг
Де купити Soler&Palau TD-MIXVENT TD-1300/250
Soler&Palau Soler&Palau TD-1300/250 5211321300 | 23 772 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-1300/250, 5211321400 | 23 772 грн. |
SolerPalau TD 1300/250 | 18 573 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо