Витяжний вентилятор Soler&Palau TD-SILENT TD-800/200 SILENT T
Відео 10Фото 2 |
Модифікації Soler&Palau TD-SILENT 13
Характеристики
Soler&Palau TD-800/200 SILENT T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau TD-800/200 SILENT T:
- Споживання струму — 0.45 A
- Вага — 8.5 кг
- Клемна коробка обертається на 360°
- Комплектується монтажним кронштейном
Де купити Soler&Palau TD-SILENT TD-800/200 SILENT T
Колір:
Soler&Palau Soler&Palau TD-800/200 Silent T 5211366500 | 21 028 грн. |
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 SILENT T (230-240V 50) | 21 028 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU TD-800/200 Silent T 3V (220-240V 50-60) | 21 028 грн. |
Закрити
Алексей
12 травня 2021, 11:28
Можно ли использовать Вентилятор TD-250/100 Silent в качестве приточного #
Відеоогляди
Рекомендуємо