Тумба з кріпленням Sonorous NEO 130
Фото 4 |
Sonorous NEO 130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonorous 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonorous.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonorous NEO 130
Sonorous NEO 130-B-HBLK NEO130-B-HBLK | 10 349 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous NEO 130-C-SLV | 10 050 грн. |
Sonorous NEO 130-C-SLV NEO130-C-SLV | 10 049 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous NEO 130-B-SLV | 10 350 грн. |
Підставка для телевізора Sonorous NEO 130-B-HBLK | 10 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →