Фотоапарат Sony A6400 kit 16-50 (ILCE-6400L)
Відео 21Фото 11 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony A6400 kit 16-50
Усі ціни 37 →Sony Alpha A6400 kit (16-50mm) Black (ILCE6400LB.CEC) | 32 890 грн. |
Камера із змінним об'єктивом SONY ILCE6400LB.CEC | 43 999 грн. |
Фотоапарат SONY Alpha a6400 + 16-50 Black (ILCE6300LB.CEC) ILCE6400LB.CEC | 43 999 грн. |
Sony Alpha A6400 kit (16-50mm) Black (ILCE6400LB.CEC) | 36 200 грн. |
Sony Alpha A6400 kit (16-50mm) Black (ILCE6400LB.CEC) | 37 999 грн. |
Управлять меню через сенсор нельзя.
В ієрархії бездзеркалок з кропнутой матрицею Sony модель A6400 розташувалася якраз посередині між вийшли раніше фотоапаратами A6300 і A6500. Зовні камера практично не відрізняється від побратимів по «шеститисячної» лізі, проте диявол, як відомо, криється в деталях.
Парадна сторона питання
З помітних нововведень основні зміни торкнулися екрану бездзеркалки. З цих пір дисплей відкидається положення селфі, а ще йому нарешті «підвезли» повноцінне сенсорне управління. Натомість екрану користувачеві пропонується пригорнутися оком до віконця електронного видошукача, що володіє роздільною здатністю 921 тис. пікселів.
Блискавична реакція
У внутрішній частині модель розжилася «на ура» себе зарекомендувала матрицею формату APS-C на 24 МП без стабілізуючої майданчики. Прерогативу стабілізації зображення зі зрушенням сенсора залишили старшої Sony A6500. Водночас кардинальним поліпшенням піддалася 425-точкова система автоматичного наведення на різкість. Японські інженери навчили її роботі в режимі стежить за обличчя і очей, а також суттєво «прокачали» швидкість автофокусування — об'єкт зйомки потрапляє в чіпкі лапи системи за рекордні 0.02 сек.
Серйозний потенціал
При стрільбі» серіями фотоапарат бере розгін до 11 к/с, в буфер при цьому поміщається 46 RAW-файлів і понад сотні JPEG фотографій. Також модель не пасе задніх у питаннях відеозйомки — запис 4К-роликів можлива з використанням всієї ширини матриці при частоті до 30 к/с. В додаткове розпорядження оператору надані профілі S-Log2, S-Log3 і HLG (для створення HDR-відео). Від повноцінного профі-застосування камеру стримує лише відсутність виходу на навушники. Потенціалу в Sony A6400 вистачить для вирішення найбільш амбітних творчих завдань, а головне, що у камери є хороший заділ на перспективу якісного зростання.
Модификації Sony A6400
Ціни на Sony A6400 |
---|---|---|---|---|
Sony A6400 kit 16-50 | від 32 890 грн. | 37 пропозицій | ||
Sony A6400 kit 18-105 | від 54 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Sony A6400 kit 18-135 | від 43 590 грн. | 25 пропозицій | ||
Sony A6400 body | від 28 890 грн. | 37 пропозицій |