Фотоапарат Canon EOS R50 kit 18-45
Відео 11Фото 30 |
Компактна камера в дусі сімейства бездзеркалок Canon EOS M. По суті, модель випущена як продовження цієї серії бездзеркальних фотоапаратів від Canon. Всередині неї встановлений датчик зображення формату APS-C з роздільною здатністю 24.2 МП. Заправляє камерою процесор обробки зображень DIGIC X. У режимі серійного фотографування з механічним затвором з моделі можна вичавити швидкість зйомки до 12 к/с, з електронним затвором — до 15 к/с.
Відео на бездзеркалку записується в максимальній роздільній здатності 4К (2840х2160 пікселів) при 30 к/с, при цьому відбувається оверсемплінг з 6K. У форматі Full HD кадрову частоту можна збільшити до 60 к/с або навіть до 120 к/с (в останньому випадку без звуку). На озброєння Canon EOS R50 kit 18-45 поставлено просунуту систему автоматичного наведення на різкість Dual Pixel CMOS AF II з розпізнаванням об'єктів у кадрі на основі алгоритмів штучного інтелекту.
У розпорядження моделі надійшли OLED-видошукач із 100-відсотковим покриттям поля кадру та 2.95-дюймовий сенсорний екран, закріплений на поворотному шарнірі. При візуванні через віконце видошукача на порожнистому заряді акумулятора камера здатна відзняти близько 310 фотографій, а при побудові кадру за даними з екрана - понад 440 знімків. У стандартну комплектацію бездзеркала входить стабілізований зум-об'єктив Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM. Також зазначимо, що вбудований стаб на борту фотоапарата не передбачається.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R50 kit 18-45
Усі ціни 74 →Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 + RF-S 18-45 IS STM Black Creator | 32 400 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM Black (581 | 27 290 грн. |
бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM Black (581 | 29 500 грн. |
Фотоапарат CANON EOS R50 + RF 16 мм f/2.8 STM Black (5811C029RF16) 5811C02 | 36 999 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R50 Kit RF-S 18-45mm f4.5-6.3 IS STM B | 29 399 грн. |
Модификації Canon EOS R50
Ціни на Canon EOS R50 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R50 kit 18-45 + 55-210 | від 44 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Canon EOS R50 kit 18-45 | від 27 290 грн. | 74 пропозиції | ||
Canon EOS R50 body | від 24 320 грн. | 14 пропозицій |