Саундбар Sony HT-S2000
Відео 18Фото 10 |
Sony HT-S2000 |
|
Спеціальний центральний динамік для чіткого діалогу та вбудований подвійний сабвуфер для пробивних басів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony HT-S2000
Усі ціни 13 →Домашній кінотеатр Sony HT-S2000 | 40 401 грн. |
Домашний кинотеатр Sony HT-S2000 | 40 287 грн. |
Саундбар Sony HT-S2000 | 17 299 грн. |
Sony HT-S2000 | 15 720 грн. |
Саундбар Sony HT-S2000 | 17 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Підтримувані формати: для Bluetooth - AAC, SBC, для HDMI EARC - Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/ 24, DTS:X, LPCM, для оптичного входу - Dolby Digital, Dolby Dual mono, DTS, LPCM 2ch.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →