Саундбар Sony HT-A5000
Відео 19Фото 11 |
Sony HT-A5000 |
|
5.1.2 система позначає 5 фронтальних та бічних динаміків, 1 сабвуфер та 2 динаміки, спрямованих вгору для створення 3D ефекту.
Для бездротового з'єднання з телевізором потрібен телевізор Sony з підтримкою Bluetooth A2DP.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony HT-A5000
Усі ціни 10 →Саундбар Sony HT-A5000 | 30 179 грн. |
Sony HT-A5000 | 30 150 грн. |
Sony HT-A5000 5.1.2 Dolby Atmos | 35 499 грн. |
Sony HT-A5000 | 33 799 грн. |
Домашній кінотеатр Sony HT-A5000 | 35 752 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →