Карта пам'яті Transcend SD 700S 32 ГБ (TS32GSDC700S)
Відео 2 |
Transcend SDHC 700S 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 700S 32 ГБ
Усі ціни 11 →Карта памяти Transcend 32GB SDHC class 10 UHS-II U3 V30 MLC (TS32GSDC700S) | 1 279 грн. |
Transcend 32 GB SDHC UHS-II U3 700S TS32GSDC700S | 1 099 грн. |
Карта пам'яті Transcend SD 32GB C10 UHS-II U3 R285/W180MB/s 4K (TS32GSDC70 | 1 130 грн. |
Карта памяти TRANSCEND SDHC 700S 32GB MLC UHS-II U3 C10 V30(R285/W180) (TS | 1 260 грн. |
Transcend TS32GSDC700S | 1 279 грн. |
ще 6 пропозицій
Швидка, знімаю на Canon RP серіями 5 кадрів за секунду і після одразу можу переглянути фото часто їх немає в наявності в магазинах Роман Атанов: користуюся Transcend SDHC 700S 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 700S
Ціни на Transcend SD 700S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 700S 32 ГБ | від 1 099 грн. | 11 пропозицій | ||
Transcend SD 700S 64 ГБ | від 1 660 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →