Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ
Відео 2Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ
Усі ціни 24 →Карта пам'яті SanDisk 128GB Compact Flash eXtreme Pro (SDCFSP-128G-G46D) | 6 394 грн. |
Карта памяти SanDisk 128GB Compact Flash eXtreme Pro (SDCFSP-128G-G46D) | 6 375 грн. |
SanDisk Compact Flash eXtreme Pro 128GB (SDCFSP-128G-G46D) | 6 730 грн. |
Карта памяти SanDisk 128gb Compact Flash eXtreme Pro (sdcfsp-128g-g46d) | 6 892 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 128GB Compact Flash eXtreme Pro (SDCFSP-128G-G46D) | 6 618 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFast 2.0
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 ГБ | від 4 225 грн. | 10 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 ГБ | від 5 799 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 256 ГБ | від 4 299 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 512 ГБ | від 19 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →