Карта пам'яті Sony XQD G Series 120 ГБ (QD-G120F)
Відео 3Фото 3 |
Sony XQD G Series 120Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony XQD G Series 120 ГБ
Усі ціни 28 →Аксесуар SONY QDG120F | 10 942 грн. |
Карта пам`яті Sony XQD 120GB G Series R440MB/s W400MB/s (QDG120F) QDG120F | 10 942 грн. |
Sony 120 GB XQD G Series PCI Express 3.0 (QDG120F) | 8 100 грн. |
SONY 120GB XQD G Series (QDG120F) | 10 942 грн. |
Карта памяти xqd Sony 120gb g Series R440MB/s W400MB/s qdg120f | 12 167 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony XQD G Series
Ціни на Sony XQD G Series |
---|---|---|---|---|
Sony XQD G Series 64 ГБ | від 5 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 120 ГБ | від 8 100 грн. | 28 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 240 ГБ | від 14 168 грн. | 30 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 256 ГБ | від 13 243 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →