Карта пам'яті Sony CFexpress Type B Tough 256 ГБ (CEB-G256)
Відео 1Фото 7 |
Sony CFexpress Type B Tough 256Gb |
|
Дорогий і стрімголов швидкий накопичувач CFexpress Type B з прицілом на застосування у професійній фото- та відеоапаратурі. За швидкісними показниками роботи картка пам'яті знаходиться поза конкуренцією. Чи жарт, швидкість запису даних на неї становить 1480 МБ/с, читання - до 1700 МБ/с. Флешка дозволяє швидко обробляти файли високої роздільної здатності та відеозапису з інтенсивною швидкістю потоку.
Сумісних пристроїв під картку випущено небагато, зокрема, це лінійка бездзеркалок флагманських Sony A7 (певні моделі серії). Sony CFexpress Type B Tough 256Gb виявляє стійкість до вигинів, спокійно витримує падіння з великої висоти, не боїться сильних перепадів температур, рентгенівських та ультрафіолетових променів, пилу та вологи. Разом з накопичувачем поставляється програмне забезпечення File Rescue для відновлення втрачених даних та віддалених файлів, а також утиліта Media Scan для автоматичного сканування та моніторингу флеш-пам'яті. За всіх переваг стоїть карта пам'яті надзвичайно дорого.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony CFexpress Type B Tough 256 ГБ
Усі ціни 39 →Аксесуар SONY CEBG256.SYM | 23 999 грн. |
Карта пам`яті Sony CFexpress Type B 256GB R1700/W1480 (CEBG256.SYM) CEBG25 | 23 999 грн. |
SONY CFexpress Type B 256GB (CEBG256.SYM) | 23 999 грн. |
Sony 256 GB CFexpress Type B CEBG256.SYM | 19 100 грн. |
Карта памяти Sony CFexpress Type b 256gb r1700/w1480 cebg256.sym | 22 668 грн. |
Модификації Sony CFexpress Type B Tough
Ціни на Sony CFexpress Type B Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type B Tough 128 ГБ | від 8 609 грн. | 32 пропозиції | ||
Sony CFexpress Type B Tough 256 ГБ | від 18 160 грн. | 40 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ | від 30 000 грн. | 36 пропозицій |