Портативна колонка Soundcore Mini 3
Відео 25Фото 12 |
Soundcore Mini 3 |
|
Колонка синхронізується зі смартфоном за допомогою фірмової програми, де має безліч тонких налаштувань звучання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Soundcore Mini 3
Портативна колонка Anker Soundcore Mini 3 Black (A3119) A3119 | 1 899 грн. |
Портативна колонка Anker Soundcore Mini 3 Red (771094455) 771094455 | 1 899 грн. |
Портативна колонка Anker Soundcore Mini 3 Blue (AKA3119) AKA3119 | 1 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →