Аудіосистема Soundcore Select Pro (A3126G11)
Відео 23Фото 9 |
Портативна водонепроникна Bluetooth-колонка призначена як для домашнього використання, так і вечірок на відкритому повітрі. Для цього є все потрібне. Модель досить компактна і має не надто велику вагу, тому легко поміститься в сумці, рюкзаку чи багажнику автомобіля. У верхній частині корпусу розташована зручна вбудована ручка для перенесення. Колонка працює за будь-якої погоди, біля басейну та на пляжі: корпус надійно захищений за стандартом IPX7 і не боїться дощу, бризок та води.
За словами виробника, колонку можна навіть повністю занурити під воду і вона продовжить грати. Атмосферу свята допоможе створити яскраве підсвічування з ефектами, що налаштовуються, і світлодіодами, які мерехтять і змінюють колір у такт граючої музиці. Зрештою, аудіосистема не потребує підключення до мережі, оскільки працює автономно за допомогою ємного акумулятора. Він забезпечує тривалий час автономної роботи – до 16 години без підзарядки.
Крім того, вбудований акумулятор перетворює Soundcore Select Pro на повербанк: ви можете підзарядити сторонні гаджети на кшталт мобільних телефонів через USB-порт. Причому фірмова технологія Anker PowerIQ дозволяє швидко заряджати пристрої навіть тоді, коли колонка продовжує відтворювати музику. Модель має два динаміки загальною потужністю 30 Вт, які забезпечують якісний стереозвук.
Технологія BassUp та спеціально налаштований цифровий сигнальний процесор з контролерами динамічного діапазону посилюють низькі частоти для насиченого глибокого басу без спотворень. А PartyCast дозволяє об'єднувати понад 100 колонок, повністю синхронізувавши їхнє звучання та світлове оформлення. Для бездротового з'єднання з пристроями використовується Bluetooth 5.0. У фірмовому мобільному додатку, який доступний на iOS та Android, ви знайдете різні режими підсвічування та варіанти налаштування еквалайзера.
Купити Soundcore Select Pro
Усі ціни 6 →Портативна акустика SoundCore Select Pro (A3126G11) | 3 849 грн. |
Anker SoundСore Select Pro Black | 7 296 грн. |
Портативна акустика ANKER SoundСore Select Pro (A3126G11) SoundСore Select | 4 883 грн. |
Портативна колонка Anker SoundCore Select Pro (A3126G11) a3126g11 | 5 198 грн. |
Anker SoundCore Select Pro (A3126G11) A3126G11 | 4 830 грн. |
Anker SoundCore Select Pro (A3126G11) STH0022416 | 3 649 грн. |